O nas

Donten Design


Połączenie sztuki i myśli technicznej daje bardzo wiele możliwości tworzenia nowych jakości w naszym życiu, mogą to być nowe wynalazki techniczne albo inspirujące dzieła artystyczne. Jedną z dziedzin, która stoi właśnie na takim skrzyżowaniu ulic: „Technologii oraz „Sztuki” jest projektowanie wnętrz.
Od zawsze interesowała mnie sztuka oraz technologia. Możliwość połączenia tych dwóch dziedzin była inspiracją i siłą napędową dla rozpoczęcia mojej działalności w zakresie projektowania wnętrz.
Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta wnętrz pozwoliło mi zdobyć potrzebne umiejętności i wiedzę niezbędną, aby w najlepszy. możliwy sposób połączyć estetykę z funkcjonalnością przestrzeni mieszkalnej oraz technologicznymi możliwościami wykonania różnych koncepcji.
Doskonale zaprojektowane wnętrze jest nie tylko estetyczne, lecz sprawia, że czujemy się w nim dobrze, daje nam ono świeżość, pozytywną energię i chęć do życia.

Staramy się, aby każda koncepcja estetyczna jaką proponuję klientowi była technicznie sprawdzona oraz była najlepszą z możliwych w danej sytuacji. Projektowanie wnętrz jest dla mnie czymś więcej niż tylko oferowaniem produktu klientowi. Mam duży szacunek do tych twórców światowych marek, którzy potęgę swoich firm zbudowali dzięki zamiłowaniu do tworzenia doskonałości.

Wszystkie nasze projekty mogą  zobaczyć Państwo na stronie Projekty.

Realizujemy również projekty z realizacją „pod klucz” a także w formie online dla klientów z innych miast. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w zakładce oferta.

Zapraszamy do współpracy – Justyna i Paweł Donten

Paweł Donten

Projektant

Posiadam kilku letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz każdego rodzaju.

Justyna Donten

Asystentka Projektanta

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.